msbs rynek cywilny

… w nietypowej wersji.

Z początkiem tygodnia Fabryka Broni „Łucznik” Radom rozpoczęła na rynku cywilnym sprzedaż m.in. gadżetów z motywem karabinka MSBS. Dostępna jest m.in. pamięć USB oraz Power Bank.

Oferta FB Radom na rynek cywilny to gorący temat.

Sprzedaż gadżetów ruszyła równolegle z udostępnieniem na stronie internetowej Fabryki Broni oferty części i akcesoriów. Oferta ta dotyczy pistoletów BRS-99, PM-98, P99 Walther oraz karabinków Beryl, Mini Beryl, Radom Sport, Mini Radom Sport. W tej ofercie znajdziemy między innymi: magazynki do broni, pasy nośne, rękojeści, tłumik płomieni, powiększony bezpiecznik ze skrzydełkiem oraz inne elementy.

Zamówienia można składać wyłącznie drogą elektroniczną. Wybrane części, gadżety oraz akcesoria dostępne są na stronie Fabryki Broni. W ofercie znalazły się też inne gadżety reklamowe z motywem karabinka MSBS.

Udostępnienie oferty akcesoriów na stronie Fabryki Broni jest świetnym posunięciem. Nam, użytkownikom produktów FB Radom, oszczędzono konieczności dopytywania telefonicznego o dostępne akcesoria. W końcu mamy możliwość złożyć zamówienie w formie elektronicznej. Począwszy od metalowych zaślepek do P99 a skończywszy na takich drobiazgach jak smycz do identyfikatora czy kluczy.

Osobiście mam nadzieję, że ilość zamówień spływających na podany adres e-mail będzie na tyle duża, że ten kanał sprzedaży rozwinie się w sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia.

smycz FB Radom

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz