Marcin Kałahurski

Portal echodnia.pl podał informację o zaniepokojeniu pracowników Fabryki Broni w Radomiu w związku ze zmianami jakie miały miejsce w zakładzie. Został zwolniony kierownik działu bhp oraz szef działu marketingu.

Pięć minut Roberta Mordaka

Poseł Robert Mordak miał właśnie swoje „pięć minut” w mediach. Wyraził swoje zaniepokojenie usunięciem pracowników z długoletnim stażem. Pan Robert Mordak w wywiadzie dla echodnia.eu powiedział między innymi: „To zagraża, zagraża sytuacji Fabryki Broni w tym sensie, że tracony jest kapitał ludzki, który po przejściu na wolny rynek, może zasilić konkurencyjne firmy, być może nawet nie z naszego kraju, które mogą wpłynąć ujemnie na produkcję broni strzeleckiej w naszym mieście”

Komentarz Blog.Gdziestrzelac.eu :

Panie Pośle, niech Pan zajmie się czymś na czym się Pan zna, a nie ocenianiem decyzji zarządu FB Radom. Wystarczy porównać komunikację marketingową płynącą ze strony FB Radom choćby z tym co możemy dowiedzieć się o produktach na stronie internetowej firmy Česká Zbrojovka. Z tego porównania jasno wynika, że decyzja podjęta przez zarząd fabryki była słuszna.

My będziemy kibicować kolejnym odważnym decyzjom, bo jak nie trudno odgadnąć, wiele jest jeszcze do zrobienia. (Nie pokazujemy palcami).

 

Źródło: echodnia.pl

Link do artykułu na echodnia.eu, zebrra.tv

 

Informacje wyszukane dla Ciebie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz