SHOT SHOW 2017

CZ P10C na SHOT SHOW 2017

Tegoroczne targi Shot Show 2017 w Las Vegas były sukcesem dla CZ. Czeska firma zaprezentowała nowy pistolet CZ P10C, który znalazł się w TOP5 najczęściej oglądanych nowych produktów. Ten fakt nabiera szczególnego znaczenia, że był to jedyny pistolet, który cieszył się tak dużą popularnością oglądających. Broń ta jest zupełnie nową konstrukcją. Zaprojektowany został na potrzeby wojska. Doskonale nadaje się do skrytego noszenia. Pistolet wprowadza nową kategorię komfortu dzięki systemowi DiFEND będącemu nową metodologią ergonomii.

Co nowego od CZ na SHOT SHOW 2017

Zaprezentowano kilka nowości m.in. CZ Scorpion EVO 3 S1 w wersji Carabine oraz W/Flashcan.

CZ Shadow 2 BLACKCiekawostką, dość oczywistą dla fanów marki CZ jest pojawienie się Pistoletu CZ Shadow 2 w wersji BLACK. W dotychczasowej wersji CZ Shadow 2 w miejsce niebieskich okładzin zamontowano czarne, sprzedawane do tej pory w komplecie z pistoletem CZ Shadow 2 Urban Grey. Nie każdy ceni sobie pstrokaty niebieski kolor w stylu IPSC oraz bardzo popularny w USA kolor Urban Grey. CZ Shadow 2 prezentująca się w całości w kolorach czerni stanie się dość poszukiwanym pistoletem. Oczywiście na potwierdzenie musimy czekać do marcowych targów IWA OutdoorClassics 2017, na których zostaną zaprezentowane produkty dla rynku europejskiego. Wszyscy oczywiście czekamy, aż czeska firma zdecyduje się uruchomić, tak szumnie zapowiadany konfigurator dla pistoletu CZ Shadow 2, który miał pozwolić przy zakupie broni na dowolne konfigurowanie zarówno wyglądu pistoletu, jak i wyboru innych jego elementów takich jak kurki czy spusty.  Na pewno znajdą się tacy, którzy będą narzekać na wygląd wersji BLACK, choćby z powodu błyszczących aluminiowych okładzin na tle matowego szkieletu. Miejmy nadzieję, że wkrótce się przekonamy.

Shotgun od CZ na SHOT SHOW 2017

Na targach zaprezentowano również strzelby typu ShotGun, które na rynku amerykańskim znajdują wielu nabywców.Niestety do czasu targów w Norymberdze, nie dowiemy się czy CZUB zdecyduje się na wprowadzenie ich również na rynku europejskim.

Shotgun CZ 628

SHOT SHOW 2017

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz